Centrum Medczne Panaceum sp. z o.o. jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym nieustanie od 01.01.2000 roku. Przez lata istnienia ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku medycznym Powiatu Pszczyńskiego.

Oferta badan dla Lekarzy Specjalistow


 

Ideą przyświecającą laboratorium jest osiągnięcie pozycji najbardziej zaufanego partnera na rynku usług diagnostycznych. Dzięki wszechstronnej wiedzy oraz zaangażowaniu w  rozwój, pragniemy aby nowoczesna diagnostyka stała się dostępna dla każdego z Państwa. Celem Laboratorium jest również wspieranie swoich Partnerów w procesie podnoszenia jakości opieki medycznej, dzięki czemu w profesjonalny sposób firma dba o zdrowie pacjentów oraz udoskonala i buduje nowe relacje na linii lekarz-laboratorium, lekarz-pacjent.

 
Każdego dnia Laboratorium podejmuje działania zmierzające do tworzenia rynku usług medycznych na miarę XXI wieku, dając nadzieję milionom Polaków, iż diagnostyka laboratoryjna stanie się koroną efektywnego leczenia.
 

Wiarygodność

Laboratorium współpracuje z zespołem wybitnych specjalistów w dziedzinie genetyki i położnictwa, dzięki czemu świadczy usługi na najwyższym poziomie, a wykonywane przez laboratorium badania są bezpieczne i charakteryzują się wysoką jakością. Od wielu lat Laboratorium bierze udział w licznych programach kontroli jakości badań diagnostycznych, które weryfikują adekwatność stosowanych metod i procedur działania oraz kwalifikacje personelu

 

CM Panaceum | Badania Diagnostyczne Nowości w Panaceum

 • Certyfikat ISO 9001:2009:

  W dniu 15.10.2014 otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą:
  PN-EN ISO 9001:2009. więcej...
 • Cenniki badań laboratoryjnych:

  Od początku nowego roku cenniki badań laboratoryjnych dostępne są w laboratorium lub pod numerem tel.: + 48 32 210 1035
 • Aktualizacja zakresu badań genetycznych:

  Laboratorium Analityczne poszerzyło zakres wykonywanych badań genetycznych więcej...

Jak przygotować się do pobrania krwi ?

Podstawowe informacje dla pacjenta odnośnie poboru krwi w naszym laboratorium analitycznym.

Jak przygotować się do badania moczu ?

Ważne informacje oraz instrukcje dla pacjentów chcących przygotować się do badania moczu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Centrum Medyczne PANACEUM Sp.z o. o. w Pszczynie

ul. Batorego 28 43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 7A 43-200 Pszczyna
Centrum Medyczne Panaceum sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone 2007 - 2022